Dyfry Haldex Insignia Saab 93

Sprzęgło Haldexa

ESP - program stabilizacji toru jazdy z kontrolą trakcji Elektronicznie sterowany mechanizm różnicowy o podwyższonym tarciu (eLSD) - Haldex 

Regeneracja naprawa sprzęgła Haldexa, reduktorów, skrzyń rozdzielczych, napędów 4x4, XDrive, 4Motion, 4Matic, AWD .

Użytkownicy samochodów wyposażonych w napęd 4x4 często stają przed dylematem, czy regeneracja i naprawa Haldexa jest dobrym rozwiązaniem zaistniałego problemu.

Regeneracja podzespołu to najlepsze rozwiązanie - zarówno  z punktu widzenia kosztów jak i jakości i dalszej  żywotności podzespołu. Kupno nowego podzespołu to  niebagatelny wydatek, w przypadku starszego auta mógłby stanowić nawet większą część jego wartości.  Z kolei zakup używanego haldexa to loteria, może okazać się w gorszym stanie technicznym niż ten, który chcemy wymienić, dlatego warto rozważyć regenerację.  A  zatem jeżeli  układ załączania napędu  w Twoim samochodzie jest niesprawny - zapraszamy do naszego zakładu.

 

Sprzęgło Haldexa

Na nasza usługę udzielamy rocznej gwarancji. W przypadku stosowania naszych wskazówek co do obsługi i eksploatacji haldexu, po naszej regeneracji przebieg minimum 100 tysięcy kilometrów jest normą.

Gwarancja na regenerację Haldexa

W zależności od stopnia uszkodzenia, oraz dostępności części zamiennych. Czas naprawy Haldexu w naszym serwisie zazwyczaj wynosi około 5 dni roboczych. W indywidualnych przypadka długość naprawy uzależniona jest od dostępności części na specjalne zamówienie. 

Czas naprawy Haldexu

Koszt regeneracji jest znacznie niższy, niż zakup nowego sprzęgła w serwisie. Na całą usługę udzielamy 12 miesięcy gwarancji. Kwota oscyluje w granicach 1000 euro. 

Cena regeneracji sprzęgła Haldex

REGENERACJA SPRZĘGŁA HALDEX,

Opel Insignia, Saab 93 - 95, Volvo XC60, XC 70,  XC90,  VW, 

 

Łódź, Kutno, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków trybunalski, Koluszki, Skierniewice

Media Społecznościowe

Em-Ka Auto©2022

ul. Dzieci Polskich 35

95-041 Gałków Duży

Tel. +48 608 603 503

W kilku słowach o tym co robimy

Nasza firma od ponad 15 lat zajmuje się regeneracją podzespołów samochodowych.

Na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji.

Części użyte do regeneracji pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów, nie stosujemy tanich zamienników . 

Wszystkie regenerowane przez nas podzespoły możemy wymontować oraz zamontować w naszym warsztacie. Na czas pozostawienia auta do naprawy w naszym serwisie oferujemy wynajem auta zastępczego w atrakcyjnej cenie.

Przydatne informacje